Teenused koolidele, lasteaedadele ja laagritele
Hammaste ja igemete tugevdamine − kontrollime laste suutervist. Vajadusel teeme piima- ja jäävhammaste kaariest ennetava professionaalse puhastuse, st eemaldame hambakivi ja -katu piirkondadest, mida on keeruline ise hambaharjaga korralikult puhastada. Poleerime hambad ja tugevdame hambaemaili spetsiaalse kaitsepastaga. Protseduurid on valutud.
Mängulised koolitused ja loengud − viime läbi suuhügieeni koolitusi ja vaatame õpetlike multifilme. Näitame hammaste pesemist hambamudelitega mänguasjadel ning peale ravi premeerime pisikesi patsiente väikese kingitusega.
Ülevaade lapse suutervisest − hambaarsti külastuse järgselt saab lapsevanem Patsiendiportaalist täieliku ülevaate oma lapse suutervisest ning edasised soovitused hammaste hoolitsuseks.
Vahvad mälestused − soovime, et hambaarsti visiit jääks meie väikestele külalistele meelde toreda kogemusena. Kaasame armsad hambamudelitega tegelased Panter Paula ja Eesel Victori, mängime lastega ning tutvume enne visiiti Hambabussi personali ja ruumiga. Nii unustavad ka kõige kartlikumad lapsed ärevuse ja hirmu.
Täname, et hoolite laste suutervisest!
  • Hambabussi tellimiseks täitke tellimuse vorm.
  • Peale tellimusvormi täitmist võtame ühendust e-posti või telefoni teel ja lepime kokku sobivad kuupäevad
  • Hambabuss saabub lasteaia/kooli territooriumile üks tööpäev enne laste vastuvõttu.
  • Vajame parkimiskohta ja 24/7 elektriühendust. Pikendusjuhe on meil olemas, tarvis läheb vaid tavalist pistikut.
  • Laste suutervise kontrollimiseks vajame ka lapsevanemate nõusolekuid. Need leiate:

Nõusolekuvorm koolidele

Nõusolekuvorm lasteaedadele (Allalaadimine)


Siit leiate kirja näidise, mille võite saata lapsevanematele.*Lastele on teenus tasuta − Haigekassa hüvitab alla 19-aastaste kindlustatute hambaravi.

Võtke meiega ühendust
Teie küsimused ja ettepanekud on alati oodatud!