Teenused
Hammaste ja igemete tugevdamine − kontrollime laste suutervist. Vajadusel teeme piima- ja jäävhammaste kaariest ennetava professionaalse puhastuse, st eemaldame hambakivi ja -katu piirkondadest, mida on keeruline ise hambaharjaga korralikult puhastada. Poleerime hambad ja tugevdame hambaemaili spetsiaalse kaitsepastaga. Protseduurid on valutud.

Mängulised koolitused ja loengud − viime läbi suuhügieeni koolitusi ja vaatame õpetlike multifilme. Näitame hammaste pesemist hambamudelitega mänguasjadel ning peale ravi premeerime pisikesi patsiente väikese kingitusega.

Ülevaade lapse suutervisest − hambaarsti külastuse järgselt saab lapsevanem Patsiendiportaalist täieliku ülevaate oma lapse suutervisest ning edasised soovitused hammaste hoolitsuseks.

Vahvad mälestused − soovime, et hambaarsti visiit jääks meie väikestele külalistele meelde toreda kogemusena. Kaasame armsad hambamudelitega tegelased Panter Paula ja Eesel Victori, mängime lastega ning tutvume enne visiiti Hambabussi personali ja ruumiga. Nii unustavad ka kõige kartlikumad lapsed ärevuse ja hirmu.


Lastele on teenus tasuta − Haigekassa hüvitab alla 19-aastaste kindlustatute hambaravi.

Hoiame kokku Teie väärtuslikku aega:

  • Tuleme ise kohale
  • Säästame pikkadest hambaravi järjekordadest
  • Motiveerime ja harime lapsi
Lapse Hambabussi külastuse jaoks täitke:

Nõusolekuvorm koolidele
Nõusolekuvorm lasteaedadele (Allalaadimine)

Peale hambaarsti visiiti talletame kogu info lapse suutervise kohta Patsiendiportaalis (Digilugu).
Logige sisse Digilugu > vaheta rolli (laps) > hambaravikaardid.